Zostań Patronem

Jesteśmy na Patronite, a nasze Patronki i Patroni mają dostęp do wyjątkowych, unikalnych, tworzonych specjalnie dla nich treści, opowiadających o naszych codziennych działaniach.

Tylko Patronki i Patroni mają dostęp do informacji, których nie można zaleźć na naszej stronie internetowej, ani w mediach społecznościowych. Co miesiąc otrzymują od nas specjalny raport, w którym opowiadamy o kulisach naszej pracy – sukcesach i porażkach (te niestety także się zdarzają).

Nasi Patroni o naszych raportach piszą tak:

 

Raport doleciał, przeczytany jednych tchem ze łzami w oczach. Jesteście niesamowici!

Dziękuję za raport. Robicie wspaniałą robotę. Macie niesamowitą umiejętność przekraczania stereotypów w taki sposób, że ja je przekraczam z Wami nawet o tym nie wiedząc. Z Wami ma się odwagę być w tej relacji z młodzieżą bez stereotypów. Osobiście dziękuję, że mogę się od Was uczyć jak widzieć młodzież.

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje i szczególnie się cieszę, że otwieracie Dom dla Młodzieży. Mocno trzymam kciuki za kolejne małe kroki wszystkich Młodych Ludzi, których Państwo wspieracie – ufając, że doprowadzą ich one do osiągnięcia tych dużych celów.

Patronite to portal, który umożliwia regularne wspieranie różnych autorskich inicjatyw. Fundacja po DRUGIE prowadzi działalność, która bez wpisuje się w swoje miejsce na tym portalu. Praca z młodzieżą i związane z tym wyzwania to wyjątkowe doświadczenia, o których warto mówić i które za każdym razem, gdy udaje się nam faktycznie wprowadzić młodą osobę na dobrą drogę są nie do przecenienia.

Żeby zostać naszym Patronem czy Patronką, wystarczy zadeklarować comiesięczną wpłatę. Pomoc można rozpocząć od 5 złotych! Im większe grono wspierających, tym większa moc pomagania!

Nasz raport dociera do Patronów i Patronek mailowo, 20 dnia każdego miesiąca.

PROFIL FUNDACJI PO DRUGIE NA PATRONITE