Przekaż 1,5%

Fundacja po DRUGIE jest organizacją pożytku publicznego, zatem, składając deklarację podatkową możesz zdecydować o przekazaniu 1,5% na pomoc młodzieży doświadczającej bezdomności (została wprowadzona zmiana umożliwiająca wspieranie organizacji o dodatkowe 0,5% podatku)

Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz nasz numer KRS: 0000 385 460

Twój 1,5% pomaga nam tworzyć odpowiedzialne pomaganie dla młodych ludzi. Dzięki zgromadzonym funduszom możemy odpowiadać na indywidualne potrzeby uczestników wsparcia, które trudno jest nam przewidzieć w ramach projektowych działań. Ktoś nagle potrzebuje nocnej pomocy dentystycznej, ktoś inny nie ma okularów, komuś trzeba zrobić zdjęcie do dowodu albo kupić bilet kolejowy, by mógł dojechać na terapię. Tyle historii, ilu ludzi… a każda zasługuje na to, by się nad nią pochylić.

Środki zgromadzone w ramach 1,5% dodatkowo pozwalają nam wspierać realizowane przez nas programy zakwaterowania i zapewnić ciągłość funkcjonowania biura jednocześnie będącego pierwszym punktem pomocy, do którego zgłasza się młodzież w kryzysie bezdomności.