Pomogli nam:

Czasem najmniejszy gest skierowany do człowieka, który znajduje się w kryzysie, może wpłynąć na resztę jego życia. Może okazać się inspiracją niezbędną, by zwrócił się po pomoc i postawił na zmianę.

W naszej pracy z młodzieżą doświadczamy wielu takich gestów i za każdy jesteśmy wdzięczni.

Dziękujemy!

logo PoDrugie

Many Mornings – zorganizowała przepiękne skarpetki pod choinkę dla młodzieży i przesłała nam dużą dostawę skarpet, które możemy przekazywać osobom zgłaszającym się po pomoc; wsparła również inicjatywę budowy domu dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci przekazując na ten cel darowiznę

logo PoDrugie

Fundacja Rossman – włączyła Fundację po DRUGIE do inicjatywy „Pomagamy jak umiemy kobietom” i zdecydowała się wesprzeć jeden z naszych najważniejszych projektów – budowę domu dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci.

logo PoDrugie

DWF Poland – od chwili rozpoczęcia poszukiwań ziemi pod budowę domu dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci, zespół prawników pomagał nam w dokonaniu właściwego wyboru, analizował status prawny poszczególnych działek, przez cały czas konsultuje z nami formalną stronę wszystkich działań dotyczących tej inwestycji i pomaga w przygotowaniu umów. 

Groupe SEB

Groupe SEB: dzięki tej firmie, która m.n. zajmuje się sprzedażą produktów takich marek jak Tefal czy Rowenta, nasze mieszkania treningowe i hostel dla młodzieży doświadczającej bezdomności są wyposażone w nowoczesne odkurzacze, czajniki, tostery, a nawet parowe mopy!

Coca-Cola

Coca-Cola: pracownicy/wolontariusze Coca-Coli w ramach akcji #wciążzmieniamy, zmienili otoczenie hostelu, w którym mieszka bezdomna młodzież korzystająca ze wsparcia naszej organizacji; wspólnie z młodzieżą zbudowali meble z palet i postawili namiot, w którym w chłodne i deszczowe dni można się schronić i odpocząć.

Bandi

Bandi: jest jednym z głównych partnerów wspierających projekt budowy domu dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci; by pomóc w zebraniu środków na ten ważny cel zorganizowała kampanię społeczną pt. CZYTAMY DLA MAMY

WXCA

WXCA: architekci z WXCA zaprojektowali dom dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci; stworzyli niezwykłe miejsce z wizją na dobrą przyszłość.

M2GEO

Usługi geodezyjne M2GEO: geodeta Michał Cichecki przygotował niezbędne pomiary działki, na której stanie nasz dom dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci.

logo PoDrugie

DELL Technologies: pracownicy firmy na kilka miesięcy wcielili się w rolę mentorów i kilkunastu z nich wzięło pod swoje skrzydła młodzież korzystającą ze wsparcia naszej organizacji; firma zasponsorowała również kurs na prawo jazdy dla naszej młodzieży i wyposażyła nasze biuro w komputery i sprzęt niezbędny w codziennej pracy.

ING

ING: Fundacja ING Dzieciom wsparła naszą organizację w pierwszych miesiącach walki z COVID-19; dzięki pomocy finansowej mogliśmy kupić niezbędne środki ochrony osobistej, trwać na posterunku i być blisko młodzieży potrzebującej wsparcia.

Henkel

Henkel: kilkakrotnie HENKEL zaopatrzył naszą młodzież w środki higieny (szampony, mydła, odżywki, pasty do zębów) i środki czystości (płyny do mycia, proszki do prania); dzięki tej pomocy każdy kto puka do naszych drzwi otrzymuje wszystko czego potrzebuje na starcie.

logo PoDrugie

Konica Minolta: pracownicy firmy od wielu lat sprawiają, że święta Bożego Narodzenia kojarzą się młodzieży z prawdziwym Mikołajem.

logo PoDrugie

Stacja Falenica: wyjątkowe miejsce na stacji kolejowej w Falenicy, jest tu kino, kawiarnia i ciepła, twórcza atmosfera; Stacja od wielu lat jest zawsze otwarta na to, by nas gościć; zorganizowaliśmy w niej wiele spotkań, debat, pokazów filmów, a nawet rodzinną, fundacyjną Wigilię.

logo PoDrugie

BGŻ NBP Paribas: pracownicy banku kilkakrotnie wspierali Fundację po DRUGIE darowiznami finansowymi, od zawsze leżał im też na sercu problem młodych matek przebywających w placówkach resocjalizacyjnych; wspierali i kibicowali inicjatywie budowy domu dla nich.

logo PoDrugie

DHL: w ramach kampanii UBRANIA DO ODDANIA pracownicy firmy DHL zorganizowali zbiórkę ubrań na rzecz naszej młodzieży, kilogramy ubrań zostały zamienione na złotówki, które wsparły działalność statutową naszej organizacji.

logo PoDrugie

Smile Warsaw: podczas pandemii, w czasie pierwszego lockdownu organizacja Smile Warsaw, która również pomaga osobom w kryzysie bezdomności, zadbała, by nasza młodzież kilka razy w tygodniu otrzymała ciepły obiad.

logo PoDrugie

Gessel: kancelaria prawna Gessel przez kilka lat pomagała nam w rozwiązywaniu zawiłych spraw naszych podopiecznych, zadbała również o procedury bezpieczeństwa danych osobowych w naszej organizacji i pomogła stworzyć odpowiednią politykę w tym zakresie.

logo PoDrugie

Fundacja PZU: wolontariusze PZU pomogli nam odświeżyć i wyremontować mieszkania treningowe, do współpracy w tym przedsięwzięciu zaangażowali architekta wnętrz, by zadbał o właściwe wykorzystanie przestrzeni, no i klimat ?

logo PoDrugie

VZOOR: wyjątkowe dziewczyny prowadzące studio mody przygotowały stroje do spektaklu z udziałem naszej młodzieży pt. „Piotruś PUNK”, w czasie pandemii, gdy zawiesiły szycie sukienek i płaszczy, przekazały nam maseczki (bardzo ładne!), które pozwalały zabezpieczać naszą młodzież i pracowników. 

logo PoDrugie

CEETRUS Polska Sp. z o.o. – włączyła się w działania na rzecz młodzieży w kryzysie bezdomności, zorganizowała event z udziałem pracowników podczas którego zebrali środki na wsparcie hostelu dla młodzieży.

logo PoDrugie

Fundacja Drzewo i Jutro dofinansowuje Dom dla Młodzieży i dzięki niej możemy sfinansować bardzo ważny aspekt jego funkcjonowania, zapewniający bezpieczeństwo i wsparcie, a mianowicie – pracę opiekunów, którzy są obecni w Domu przez 24 godziny na dobę.