Przestrzeń dobrych rozwiązań

Przestrzeń dobrych rozwiązań. Zaproszenie do składania ofert – pracownicy do projektu aktywizacji społecznej i zawodowej – poszukiwani.

czytaj dalej

Clamor circus w Stacji Falenica!

29 listopada 2016 w Stacji Falenica odbędzie się warszawska premiera społecznego eksperymentu artystycznego pt. „Clamor circus – teatr krzyku”. Zapraszamy!

czytaj dalej

Przygotowanie do dorosłości

Jak zadbać o przyszłość i jak wykorzystać właściwie czas spędzany w placówce w projekcie „Co mnie czeka gdy stąd wyjdę”.

czytaj dalej

Niezwykła premiera

W Muzeum Kinematrografii w Łodzi odbyła się premiera eksperymentu artystycznego „Clamor Circus – teatr krzyku”. W sztuce wystąpiła młodzież głucha i niedosłysząca, chłopcy z zakładu poprawczego oraz seniorki.

czytaj dalej

Jak osiągnąć samodzielność

Więcej samodzielności i odpowiedzialności i jak najmniej działania za nas – mówią wychowanki i wychowankowie placówek resocjalizacyjnych, którzy brali udział w projekcie Fundacji po DRUGIE pt. Co mnie czeka gdy stąd wyjdę.

czytaj dalej

Warto mieć SIEĆ

Warto mieć SIEĆ – zainspiruj się! Poznaj nasz program edukacyjny, który uczy młodzież jak prawidłowo korzystać z internetu.

czytaj dalej

Przygotowanie do startu

Dziewczęta i chłopcy trafiają do ośrodków z ogromnym bagażem doświadczeń – niestety często złych, dramatycznych, kształtujących w nich poczucie krzywdy, braku zaufania i strach.

czytaj dalej

Wietrzenie języka w obiektywie

Ten projekt uczy posługiwać się językiem w sposób, który pomaga na budowanie dobrych relacji z ludźmi, lepsze wzajemne rozumienie się i precyzyjne wypowiadanie własnych odczuć i myśli.

czytaj dalej