Przez kilka miesięcy młodzież z Fundacji po DRUGIE, mieszkańcy Ośrodka Tylko prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej oraz dzieci ze Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci brali udział w projekcie „Nie masz nic. Możesz mieć wszystko”. 

Uczestnicy brali udział w warsztatach teatralnych, poznawali różne techniki ekspresji, otwierali się na nowe wyzwanie jakim było przygotowanie spektaklu teatralnego. 

W grudniu odbyła się premiera przedstawienia pt. „Piotruś Punk” wyreżyserowanego przez Małgorzatę Lewińską i Zuzę Gaińską. Spektakl można było obejrzeć na deskach Teatru Lalka i Teatru Dramatycznego. Był również wystawiony w Kinie Atlantic i w Kinokawiarni Stacja Falenica. Za każdym razem sala pękała w szwach. Za każdym razem spektakl, a przede wszystkim grający w nim aktorzy – osoby doświadczające bezdomności i dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej – dostarczali wielu, niezapomnianych wzruszeń. 

Poniżej prezentujemy ewaluację zadania. 

 

EWALUACJA

Nie masz nic. Możesz mieć wszystko.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Projekt „Nie masz nic. Możesz mieć wszystko” został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Close

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!