Byłe wychowanki Schroniska dla Nieletnich i Zakładu Poprawczego w Falenicy, które otrzymały od nas paczki wielkanocne przesyłają swoje podziękowania. Listy, sms’y i telefony kierują do dyrektora zakładu Romualda Sadowskiego (jednocześnie wiceprezesa Fundacji po DRUGIE). Czule nazywają go Papciem. Dla wielu z nich to właśnie on jest wzorem ojca, którego często nie miały.

Bardzo dziękuję. Paczka dotarła. Życzę spokojnych świąt. Sylwia z rodziną.

Witam Papciu! Dziękujemy z całego serca za paczkę! Pozdrawiamy! Paulina.

Bardzo serdecznie dziękuję za otrzymaną paczkę na Święta Wielkanocne. Jest to wielka dla mnie pomoc, bo żyję samotnie i nie mam pieniędzy na życie. Leczę się na schizofrenię i biorę leki. Bardzo dziękuję tym wszystkim ludziom dobrego serca, którzy ofiarowali mi paczkę. Będzie to jedyne pożywienie na święta. Magdalena.

Serdecznie dziękuję za paczkę żywnościową, którą otrzymałam na Święta Wielkanocne. Żyję z mężem i trójką małych dzieci, a zarobki męża nie starczają nam na życie, dlatego jestem bardzo wdzięczna za pomoc, którą otrzymałam. Dziękuję wszystkim ludziom, którzy zrobili mi tak wielką niespodziankę. Jest mi bardzo miło i dziękuję za dary. Monika.

Cieszymy się, że paczki sprawiły radość dziewczynom i ich bliskim. Ich ciepłe podziękowania są dowodem, że potrafią docenić pomoc. Niestety wynika z nich również, że pomoc jest bardzo potrzebna, bo wielu wychowankom nie starcza pieniędzy na życie.