Rozpoczynamy nabór na obóz socjoterapeutyczno-artystyczny OSA!!! Zapraszamy na przełomie lipca i sierpnia do Bukowiny Tatrzańskiej! Będzie się działoooo!!! HEJ!

Na lato 2014 zaplanowaliśmy dwa terminy obozów, na każdym możemy ugościć 40 dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat. Przyjmujemy młodzież przebywającą w różnego typu placówkach (opiekuńczo-wychowawcze, socjalizacyjne, resocjalizacyjne) oraz będącą w rodzinach zastępczych czy znajdującą się pod opieką ośrodków kuratorskich. Obóz przeznaczony jest dla grupy dzieci i młodzieży sprawiających trudności wychowawcze i przejawiających zaburzenia zachowania.

Nasze terminy13.07- 24.07 i 24.07- 04.08.2014 

Nasza kadra: opiekunami na obozie są wychowawcy placówek resocjalizacyjnych posiadający doświadczenie w pracy z młodzieżą sprawiającą poważne trudności wychowawcze i przejawiającą objawy demoralizacji oraz instruktorzy edukacji przez sztukę, którzy podjęli współpracę z Fundacją po DRUGIE (uczestniczyli już we wspólnych przedsięwzięciach!)

Na obozie planowane są zajęcia sportowe, turystyczne jak również działania artystyczne (RUCH, MUZYKA, TEATR, PLASTYKA) pozwalające rozwijać wyobraźnię i kształtować prawidłowe postawy społeczne.

Zakwaterowanie: Bukowina Tatrzańska, Gościniec Bartek (zajrzyj!!!); pokoje 6 – 4 osobowe

Wyżywienie: 3 razy dziennie

Dodatkowe atrakcje gościńca: prócz malowniczej okolicy i możliwości obcowania z górami – bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, mini golf, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki

Planowane wycieczki: Morskie Oko przez Dolinę Pięciu Stawów, Kasprowy Wierch  – kolejką na górę, zejście przez Liliowe i Przełęcz Karb, Dolina Kościeliska z wejściem do Jaskini Mroźnej.

Wyjazd: z Warszawy (możliwe zorganizowanie dodatkowych transportów z innych miejsc w Polsce, w zależności od liczebności grup lub dojazd we własnym zakresie).

Dodatkowych informacji udziela: Ireneusz Stawiński, kierownik obozu, T. 692 458 624; ireneusz.stawinski@podrugie.pl

ZOBACZ JAK BAWILI SIĘ UCZESTNICY NA ZIMOWYM OBOZIE!!!