Fundacja po DRUGIE pracuje z młodzieżą i dla młodzieży, dlatego udział w programie ERASMUS+ jest dla nas niezwykle ważny. Uczestniczymy i organizujemy wymiany międzynarodowe dla młodzieży (zarówno wychowanków placówek jak i studentów).

Realizujemy również projekty szkoleniowe umożliwiające kadrom młodzieżowym rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe metody pracy.

W ranach projektów realizowanych przez nas w programie ERASMUS+ podejmujemy także wyzwania związane z poszukiwaniem i wprowadzaniem zmian systemowych przyczyniających się do poprawy sytuacji młodzieży z mniejszymi szansami, w szczególności wychowanek i wychowanków placówek resocjalizacyjnych.

The BOND

Rozpoczynamy realizację nowego, międzynarodowego projektu, który pomoże nam w lepszej i skuteczniejszej pracy z nieletnimi matkami. Działanie realizowane w ramach programu Erasmus+.
czytaj dalej

Rozwijaj siebie!

Jak pracować z młodzieżą, gdy samemu jest się młodym? Co to jest edukacja rówieśnicza? Wskazówki w tej sprawie w naszej najnowszej publikacji.
czytaj dalej

Zatrzymać przemoc

Kampania 19 dni przeciwko przemocy wobec dzieci i młodzieży - ruszyły przygotowania, do których fundacja zaprosiła również zagranicznych partnerów.
czytaj dalej

VIOLENCE has a face

Jak pracować z młodzieżą doświadczającą przemocy i stosującą przemoc - międzynarodowe szkolenie dla specjalistów zrealizowane w ramach programu ERASMUS +
czytaj dalej
Close

Pin It on Pinterest