Młodzież w kryzysie bezdomności

Rekomendacje dotyczące pracy i wsparcia młodych osób w kryzysie bezdomności wypracowane przez specjalistów europejskich krajów.

Esymulatory w pracy profilaktycznej

ESYMULATORY – mobilna wypożyczalnia lalek dla uczestników kampanii 19 dni. Jak wykorzystać specjalne lalki w pracy z młodzieżą ?

Fotografia przeciwko przemocy

Fotografia przeciwko przemocy – wystartował ogólnopolski konkurs organizowany w ramach kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży.

Nowy program edukacyjny i nowe możliwości

Nowy wspaniały człowiek – ewaluacja projektu dotyczącego przeciwdziałania przemocy i budowania prawidłowych postaw społecznych wśród młodzieży

Ja też nie piję – publikacja

Najnowsza publikacja Fundacji po DRUGIE dotycząca m.in. konsekwencji picia alkoholu w czasie ciąży jest już dostępna na naszej stronie internetowej.

JA MOGĘ

JA MOGĘ – nowy projekt skierowany do warszawskiej młodzieży przygotowującej i znajdującej się w procesie usamodzielnienia. Ruszyła rekrutacja!

Budujemy dom

Uwaga, uwaga! Premiera niezwykłej książki, która powstała w niezwykłej sprawie. Czytamy dla mamy i budujemy dom. Już 18 października w Och Teatrze.

Mobilna wypożyczalnia lalek

Ruszyła mobilna wypożyczalnia lalek profilaktycznych. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami nowoczesnych narzędzi edukacyjnych.

Koordynatorzy kampanii 19 dni

Koordynatorzy kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu wobec dzieci i młodzieży

Ja też nie piję – profilaktyka picia w ciąży

Jakie konsekwencje spotykają dziecko, którego mama pije alkohol w czasie ciąży? Ja też nie piję. Program edukacyjny Fundacji po DRUGIE kolejny raz został skierowany do młodzieży z mazowieckich placówek.

Koordynatorzy na wagę złota

Zostań lokalnym koordynatorem kampanii 19 dni! Buduj razem z nami świat wolny od przemocy! Zarażaj tym innych! Działaj!

Close

Pin It on Pinterest